Facebook Pixel

Як «АВТ Баварія» продає вживані автомобілі разом із новими

Що треба знати про trade-in-программу BMW Premium Selection. Фото: BMW Ukraine

Що треба знати про trade-in-программу BMW Premium Selection. Фото: BMW Ukraine

Український імпортер BMW розвиває програму сертифікованих автомобілів із пробігом BMW Premium Selection, покликану забезпечити покупця вживаного BMW таким же рівнем сервісу, як і покупця нового авто.

Формат trade-in-продажу ненабагато молодший, ніж сам концерн BMW. Згодом ринок настільки оптимізував його алгоритм, що придумати щось нове не так просто. Але потрібно: навіть у Німеччині, де один із найсвіжіших автопарків, вторинка дорівнює ринку нових автомобілів.

Цілком відповідно до прислів'я «der Teufel steckt im detail» баварці не стали винаходити колесо, а зосередилися на деталях, у яких самі знаєте, хто криється. І «селекціонували» преміумну програму, що відповідає статусу бренду.

Telegram Logo
Генеральний директор компанії «АВТ Баварiя» Ерік Бернінг. Фото: Сергій Суховський

Генеральний директор компанії «АВТ Баварiя» Ерік Бернінг. Фото: Сергій Суховський

Вигода для тих, хто продає через BPS

За словами генерального директора компанії «АВТ Баварiя» Еріка Бернінгема, все продумано так, щоб клієнт, який захотів обміняти автомобіль, витратив якомога менше часу на паперові процедури та пересів на інший автомобіль, не залишаючи стін дилерського центру.

Йому не потрібно морочитися з оголошеннями про продаж, відповідати на дзвінки всюдисущих перекупників, витрачати час на «оглядини», візити до МРЕВ, банку тощо. Із програмою BPS його головна турбота — визначитися з вибором свого наступного автомобіля. Оскільки проведення угод із реєстрації, переоформлення, продажу та купівлі обох автомобілів бере на себе «АВТ Баварія», ризики клієнта потрапити на шахраїв зведені до нуля.

Зрозуміло, в програму BPS може потрапити зовсім не кожен автомобіль, який здається в trade-in. По-перше, він має бути офіційно імпортований. По-друге, бути не старше 5 років і мати пробіг до 100 тис. км. По-третє, мати прозору історію як володіння, так і обслуговування. Відбір — досить жорсткий: із 435 автомобілів із пробігом, реалізованих із 1 січня 2021 року, статус BMW Premium Selection отримали тільки 127 авто.

Нині в програмі BMW Premium Selection беруть участь сім офіційних дилерів BMW в усіх куточках країни. Скан: BMW Ukraine

Нині в програмі BMW Premium Selection беруть участь сім офіційних дилерів BMW в усіх куточках країни. Скан: BMW Ukraine

Вигода для тих, хто купує через BPS

На BPS-автомобілі поширюються всі фірмові програми, річна гарантія та цілодобова підтримка BMW Roadside Assistance, їм не потрібно техобслуговування протягом року або найближчих 10 тис. кілометрів.

Все тому, що перед перепродажем авто проходять так звану 360-градусну перевірку. У неї входять 72 пункти — від сканування «родоводу» до діагностики всіх найважливіших систем, вузлів і агрегатів. Зрозуміло, за потреби сервісмени «АВТ Баварії» все дефектують-лагодять-змінюють, щоб на виході мати ідеальний для свого віку та пробігу автомобіль. У цьому вони самі зацікавлені, оскільки їм же його обслуговувати за гарантією.

«Наша мета була забезпечити покупця вживаного автомобіля BMW таким же високим рівнем сервісу, як і покупця нового авто, — зазначає герр Бернінгем. — Із тими ж привілеями, сервісом і фінансовими інструментами, які ми пропонуємо в разі придбання нових автомобілів».

Географія BPS

Натепер у програмі BMW Premium Selection беруть участь сім офіційних дилерів BMW в усіх куточках країни: в Дніпрі, Івано-Франківську, Києві, Краматорську, Одесі, Полтаві та Харкові. Для trade-in-потреб імпортер побудував під Києвом триповерховий шоурум на 70 автомобілів. На першому поверсі розставлені сертифіковані автомобілі з пробігом із BMW Premium Selection, на другому — трейдінівські BMW і Mini, третій відданий для моделей сторонніх марок. Нині там Audi, Mercedes Volvo і VW.

«Клієнти готові купувати автомобілі преміум-сегмента з пробігом, тому що програма BMW Premium Selection робить їх продаж цілком прозорим, — розкриває деталі герр Бернінгем. — Ми гарантуємо високу якість пропонованих програмою автомобілів, оскільки нам відома їх повна історія. У нашому дилерському центрі 1/4 покупців нових авто здають нам свої старі автомобілі, які ми потім продаємо».

Корпоративна техніка у BPS

У BMW Premium Selection потрапляють не тільки автомобілі, які здали попередні власники. Друге джерело — корпоративний парк самого BMW. Це і службові авто, і демонстраційні, і підмінні. Особливо ласі екземпляри — VIP-трансферні седани та кросовери, які за багаторічною традицією використовуються hospitality-службою бориспільського аеропорту. У них мінімальний пробіг по чудових дорогах і скрупульозне обслуговування: не кожен власник так стежить за своїм автомобілем, як водії за трансферними «сімками».

Ба більше, часто у BPS потрапляють BMW, що взагалі не їздили по українських дорогах. Мова про автомобілі із закритих аукціонів BMW AG — так звані передсерійні моделі, на яких випробовувалися та доводилися ті чи інші системи, вузли й агрегати. Я сам не раз стикався з подібними екземплярами під час численних тестів у Мюнхені: BMW штампує їх тисячами.

Плани та цілі BPS

У найближчих планах програми — розширити її, використовуючи численну двоколісну техніку від BMW Motorrrad. Адже найчастіше власник баварського автомобіля купує собі мотоцикл або скутер тієї ж марки. Попередньо старт BMW Motorrad Premium Selection запланований на квітень 2022 року, тобто приурочений до початку наступного мотосезону.

За перше півріччя в Україні було реалізовано 3613 автомобілів BMW із пробігом до 5 років разом із внутрішніми перепродажами. Поточна частка BMW Premium Selection у цьому сегменті — 5,7%. До 2025 року баварці планують наростити частку до 15% ринку і стати трейдером номер один.

Із січня через програму BMW Premium Selection реалізовано 127 автомобілів. Фото: Сергій Суховський

Із січня через програму BMW Premium Selection реалізовано 127 автомобілів. Фото: Сергій Суховський


Коментарі

Всі новини