Facebook Pixel

Офіційний Nissan Leaf в Україні коштуватиме майже мільйон гривень

Скільки коштує Nissan Leaf — N-Connecta. Фото: Nissan

Скільки коштує Nissan Leaf — N-Connecta. Фото: Nissan

Nissan Motor Ukraine сформувала ціни та комплектації й відкрила прийом замовлень на найпопулярніший в Україні електрокар Nissan Leaf. З 11 травня українцям поки що доступна для замовлення тільки одна комплектація — N-Connecta (вiд 976,5 тис. грн) із синхронним електромотором, що розвиває 150 к. с. і 320 Нм.

Літій-іонна батарея місткістю 40 кВт/год забезпечує запас ходу 389 км у міському режимі і 270 км у змішаному. Зарядка акумулятора може відбуватися як через звичайну розетку, так і через настінний зарядний пристрій або «швидкий» модуль стандарту CHAdeMO, що дає змогу за годину відновити заряд до 80%.

До комплектації Nissan Leaf N-Connecta входять інтелектуальні асистанси круїз-контролю, екстреного гальмування, кругового огляду й дотримання рядності руху. Крім того, безпеку гарантує цілий сонм електронних систем: допомоги під час старту в гору, моніторингу «сліпих зон», автоматичного перемикання світла, попередження про перехресний рух позаду автiвки тощо.

Telegram Logo

На всі офіційно придбані в Україні Nissan Leaf N-Connecta діятиме 3-річна гарантія (або 100 тис. км пробігу), а гарантія на електричні компоненти становитиме 5 років або 100 тис. км пробігу. Гарантія на збереження місткості батареї — 8 років або 160 тис. км пробігу.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter Cmd + Enter Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини