Facebook Pixel

Lada Niva 2022 року відрізнятиметься від Renault Duster тільки декором

Нова Lada Niva відрізнятиметься від Renault Duster лише шильдиками. Фото: Car

Нова Lada Niva відрізнятиметься від Renault Duster лише шильдиками. Фото: Car

З'явилися перші фотографії позашляховика Lada Niva нового покоління, яке очікується у квітні 2022 року. Відмінності від Renault Duster – винятково в декорі.

Ексочільник усієї Renault-Nissan Карлос Гон переховується, але справа його живе. Головний ідеолог бейдж-маркетингу давно не керує альянсом, але той послідовно втілює в життя його заповіти щодо «вбивства цін». Тобто максимально мінімізує собівартість, переводить на єдині платформи та агрегатну базу продукцію всіх брендів, що входять до альянсу, чи то преміальний Infiniti, нішевий Mitsubishi або екстрабюджетний ВАЗ. Чиї автомобілі з 2019 року збираються в Україні і водночас коштують помітно дорожче, ніж у Росії.

Корма Lada Niva 2022 року. Фото: Car

Корма Lada Niva 2022 року. Фото: Car

Тепер costkiller-концепція дісталася і єдиного тольяттинського довгожителя – «ниви», що випускається з 1977 року. Наступне покоління радянського позашляховика, яке очікується у квітні, буде Renault Duster з величезними літерами Niva спереду і Lada ззаду.

Telegram Logo

Крім того, зв'язок з «автомобілем для агрономів» проглядається в головному дизайнерському ДНК «ниви» — характерній двоповерховій оптиці, при якій поворотники розташовані над фарами головного світла. Ще одна принципова відмінність Niva від Duster — радіаторна решітка у вигляді решета, що займає весь простір між прямокутними світлодіодними фарами.

Панель приладів Lada Niva 2022 року. Фото: Car

Панель приладів Lada Niva 2022 року. Фото: Car

Усередині відмінностей ще менше: логотип «лади» на баранці, за інформацією платформи Car.ru, «оздоблювальні матеріали нижчої якості». Хоча у «дастера» вони не відрізнялися високою якістю.

Двигун у новинки, робоча назва якої Niva Dusya, поки що передбачається тільки один. Це перевірена часом бензинова атмосферна 1,8-літрова четвірка потужністю 93 кінських сил. Яка буде комплектуватися на вибір: 6-ступінчастою механічною коробкою передач або 5-діапазонним варіатором виробництва Jatco.

У базовому оснащенні позашляховик коштуватиме від 800 тис. рублів (296,7 тис. грн), а з 7-дюймовим мультимедійним дисплеєм і камерою заднього виду – від 1 млн рублів (370,9 тис. грн).

Коментарі

Всі новини