Facebook Pixel

Через негоду перекрито рух на трасах одразу в кількох областях України

На трасах у Запорізькій і Миколаївській областях частково перекрито рух транспорту. Колаж: «Укравтодор»

На трасах у Запорізькій і Миколаївській областях частково перекрито рух транспорту. Колаж: «Укравтодор»

Через снігопад, мороз і ожеледицю влада тимчасово обмежила рух великовагового та маршрутного транспорту на ділянках траси М-17 у Запорізькій області та Н-24 у Миколаївській області.

У ніч із 28 на 29 грудня в Україні різко погіршилися погодні умови. У всіх областях випали рясні опади у вигляді дощу та снігу. Через нічні заморозки та сильний (до 7-12 м/с) вітер по всій території країни на дорогах неминуче з'явиться ожеледиця. Навіть у південній її частині, що зазвичай найменше схильна до зимових катаклізмів.

За інформацією «Укравтодору», у Запорізькій області з 18:00 заборонили рух великовагових та маршрутних транспортних засобів на ділянці автомобільної дороги М-17 Харків – Сімферополь – Алушта – Ялта. Ідеться про ділянку з 300-го до 341-й км.

Telegram Logo

У Миколаївській області з 20:30 28 грудня обмежено рух великовагового транспорту автомобільною дорогою Н-24 Благовіщенське – Миколаїв від м. Вознесенськ до м. Нова Одеса. Це фрагмент із 138-го по 186-й км.

Рух перекрито, щоб запобігти виникненню ускладнень дорожнього руху через погіршення погодних умов. Про терміни поновлення руху буде повідомлено додатково.

Список місць відстоювання транспортних засобів можна подивитися тут, а контакти чергових диспетчерських служб автошляхів по областях – тут.

У разі надзвичайної ситуації на дорозі слід звертатися до цілодобової гарячої лінії «Укравтодору» – (044) 287-11-40.

Коментарі

Всі новини