Facebook Pixel

Стали відомі реальні зарплати інспекторів із паркування

Київ гостро потребує інспекторів із паркування. Фото: КМДА

Київ гостро потребує інспекторів із паркування. Фото: КМДА

Київська міська державна адміністрація минулого року ухвалила нову паркувальну концепцію міста. І тепер гостро потребує інспекторів, які стежитимуть за її втіленням.

Минулого року КМДА затвердила нову структуру Департаменту транспортної інфраструктури, в якій змінилася й Інспекція з паркування. Тепер замість десяти профільних районних відділів буде один великий відділ із дуже збільшеним штатом. Фактично столицю розділили на паркувальні сектори з різною вартістю парко-години. От тільки, щоб система залишалася життєздатною, відділу потрібні сотні інспекторів.

«Впевнений, що в Києві та області багато тих, хто хоче дбати про столицю країни, – зазначив заступник голови КМДА Костянтин Усов. – Ми шукаємо воїнів порядку на дорожньо-транспортній мережі міста. На вулиці Мечникова, на Центральному залізничному вокзалі, на Бессарабці, на велодоріжках, біля бізнес-центрів – у кожному куточку міста нам потрібна допомога».

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Мерія Києва шукає інспекторів із паркування. Фото: КМДА

Мерія Києва шукає інспекторів із паркування. Фото: КМДА

За словами Усова, у столиці вже почала формуватися нова, більш цивілізована культура паркування. І місту потрібні ті, хто рухатиме її вперед. Київ потребує посилення захисту тротуарів для пішоходів, звільнення велодоріжок для велосипедистів та боротьби з «паркувальною мафією», що промишляє на міських паркувальних майданчиках.

Шкідлива професія

Чому ж ніхто не поспішає з працевлаштуванням? Тому що робота це вкрай нервова: за довгі роки муніципального безвладдя найбільш ласі парковки поділила між собою та сама «паркувальна мафія». І водії навчилися спілкуватися із «сірими інспекторами парковок» їхньою мовою. Що вже казати про ситуації, коли ваш автомобіль евакуювали!

Підписуйтесь на нас в Google News!

Крім того, така робота вкрай шкідлива, оскільки потребує постійного перебування на вулиці. А значить, і дихати інспектору доведеться цілим спектром вихлопних газів – від «Євро-6» до «Євро-0».

Заробітна плата

І все це за офіційну зарплату 5,5 тис. грн – саме такий оклад задекларовано на порталі державних вакансій. «Нехай це нікого не демотивує: фактичні суми вже після податкових відрахувань набагато більші та цілком гідні, – заявив заступник голови КМДА. – Погляньте на копію реальної відомості виплати заробітної плати інспекторам за останні місяці». Опублікована відомість за останні три місяці свідчить, що реальна зарплата київських інспекторів становить 18 тис. – 19 тис. грн.

Відомість виплат у період 01.08.21 – 31.10.21. Скан: КМДА

Відомість виплат у період 01.08.21 – 31.10.21. Скан: КМДА

Висуваються вимоги

Нестача кадрів пояснюється і вельми високими вимогами до кандидатів. «Ми дуже хотіли б спростити вимоги, але Закон про державну службу обмежує наш пошук людьми з вищою освітою та готовністю скласти іспит на володіння українською мовою. Решту ми забезпечимо, – запевняє заступник голови КМДА. – Ми пропонуємо конкурентну зарплату, хороший соціальний пакет, класну форму, сучасне технічне обладнання, а також свій захист, підтримку та повагу».

Гаряча лінія

Якщо інформація, вказана на порталі державних вакансій, виявилася недостатньою та виникли запитання, можна отримати консультації безпосередньо в потенційних роботодавців за телефонами (044) 366 63 08 та (063) 248 33 13.

Коментарі

Всі новини