Facebook Pixel

У США перевірять 30 млн автомобілів через потенційні проблеми з подушками безпеки

30 млн автомобілів у США перевірять на дефект подушок безпеки. Фото: Flickr

30 млн автомобілів у США перевірять на дефект подушок безпеки. Фото: Flickr

Американський регулятор оголосив про старт інженерної перевірки майже 30 млн автомобілів у країні. Це пов’язано з потенційно небезпечними подушками безпеки, виробленими японською компанією Takata та встановленими на ці транспортні засоби. З 2011 року їхній дефект призвів до 28 летальних випадків, ще 400 осіб через несправність травмувалися.

Як повідомляє Reuters, Національне управління дорожньої безпеки США перевірить автомобілі двох десятків автовиробників. До переліку увійшли: Honda, Ford, Toyota, General Motors, Nissan, Subaru, Tesla, Ferrari, Mazda, Daimler, BMW, Chrysler, Porsche Cars, Jaguar Land Rover та інші.

Перевірять як автівки, на яких подушки було встановлено на заводі, так і ті, що отримали потенційно небезпечне обладнання під час попередніх кампаній із відкликання.

Telegram Logo

Проблема полягає в нагнітальних пристроях для подушок безпеки, які під час спрацювання можуть вибухати й ранити людей металевими фрагментами, що розлітаються навкруги.

За останнє десятиліття через зазначений дефект у світі загалом було відкликано понад 100 млн одиниць автомобілів різних марок. Він став причиною щонайменше 28 смертей (19 із них – у США), понад 400 осіб отримали травми різної складності.

Контекст. Takata була японською компанією з виробництва автомобільних запчастин із потужностями на чотирьох континентах. Проблеми з подушками безпеки вперше було виявлено у 2013 році, подальші інциденти призвели до найбільшого відкликання транспортних засобів у США (понад 42 тис.). У червні 2017 року компанія оголосила про банкрутство. Після цього її купила Key Safety Systems.

Коментарі

Всі новини