Ліцензія: Рішення КРАІЛ № 15 від 18.01.2022

Промокоди в БК ВБет

4,9/5

Vbet
Gift

Отримайте бонус до 50% фрібету у подарунок

Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри.

Фрібет 50% від суми перших трьох швидких ставок у подарунок

Vbet подарує фрібет у розмірі 50% від суми перших трьох швидких ставок, але не більше ніж 2500 гривень кожному новому гравцю. Мінімальна сума однієї ставки – 100 гривень.

Сергій Тимошенко

Сергій Тимошенко

Експерт розділу про казино та азартні ігри

Опубліковано

Характеристики Vbet
💵 Активація промокоду При реєстрації
💰 Найкращий бонус За кілька депозитів
⭐ Швидка реєстрація В один клік
⏱ Валюта поповнення UAH, USD
🏅 Бонус за промокодом Залежить від акції
👛 Кешбек Доступний
💎 Верифікація Для гри на гроші
💥 Швидкість виплат від 1 години

Переваги і недоліки Vbet

Переваги

 • Збільшення стартового банкрола для новачків
 • Додаткові кошти на ставки та інші переваги для постійних клієнтів
 • Досить легко отримати, якщо стежити за оновленнями на сайті та у групах букмекера в соцмережах
 • Часто приносять ексклюзивні подарунки, які інакше отримати неможливо
 • Підсилюють інтерес до спортивних подій

Недоліки

 • Часом складні умови активації
 • Обмеження щодо використання
 • Суворі вимоги щодо відіграшу

Що таке промокод Vbet

Промокод, активований на сайті букмекерської контори, забезпечує додаткові бонуси, наприклад безкоштовні ставки або гроші. У БК Вбет промокоди використовуються для заохочення активності та лояльності клієнтів. Гравцям вони дають змогу збільшити банкрол.

Види промокодів у букмекерських конторах

Бонусні коди відрізняються винагородою, яку вони приносять, а також умовами отримання, використання та відіграшу. Клієнтам Vbet Ukraine промокод може принести ексклюзивний подарунок. Нагородою часто служать:

 • фрібет на певну суму (100-200 грн);
 • ставка без риска;
 • гроші на бонусний чи основний рахунок;
 • покращені коефіцієнти;
 • підвищений кешбек.

Нагороди можуть бути депозитними, тобто такими, що потребують поповнення балансу, або бездепозитними.

Створений Vbet промокод може бути універсальним (ним можуть скористатися всі клієнти букмекера) або вітальним. Додатковими вимогами для нарахування винагороди зазвичай є будь-які дії, наприклад, проходження верифікації, встановлення мобільного додатка, запрошення друга та ін.

Виграш від фрібету або суму бонусу зазвичай потрібно проставити кілька разів згідно з вейджером. Отримати промокод на Вбет без відіграшу — рідкісна удача.

Для регістрації

Бонусний код під час реєстрації можуть застосовувати нові клієнти букмекерської контори. Для нього у відповідній формі передбачено окремий рядок. Активований на vbet.ua промокод принесе новачкам ту чи іншу винагороду в залежності від умов чинної акції, але точно послужить приємним доповненням до стандартного вітального бонусу.

Реферальні промокоди

Реферальні промокоди — це спеціальні коди або посилання. Постійні користувачі надають їх своїм друзям або знайомим, щоб заохотити зареєструватися в букмекерській конторі. Такий промокод вигідний обом сторонам, оскільки нагороду після його використання отримає і реферал (запрошений), і постійний клієнт БК, що запросив його. Зазвичай від реферала потрібно внести депозит на певну суму та активно укладати парі.

Святкові акції

У межах тимчасових акцій, присвячених святам, спортивним змаганням або іншим особливим подіям, букмекер поширює унікальні бонусні коди. Вони можуть принести фрібет, гроші, покращені умови укладання парі та ін. Знайти святковий промокод для Vbet можна на офіційному сайті БК, в соцмережах або на партнерських ресурсах. Перед застосуванням уважно прочитайте правила акції.

Як активувати промокод під час реєстрації в Vbet?

Ось покрокова інструкція:

 1. Відкрийте сайт БК.
 2. На верхній панелі праворуч натисніть кнопку «Реєстрація».
 3. Вкажіть контактні дані, а саме:
  • номер телефону;
  • адресу електронної пошти.
 4. Придумайте та впишіть пароль.
 5. Повторіть пароль.
 6. Вставте промокод Вбет.
 7. Підтвердьте повноліття та згоду з правилами роботи майданчика.
 8. Клацніть «Реєстрація».

Після виконання всіх обов'язкових умов бонуси зарахуються автоматично.

Як відіграти промокод букмекера?

Зазвичай, щоб вивести бонус, отриманий за допомогою промокоду, гравець повинен виконати умови вейджера. Вейджер — це сума ставок, яку необхідно розмістити, перш ніж бонусні кошти стануть доступними для виведення. Припустимо, його значення х5, а бонус — 100 гривень. Гравець має розмістити ставок на суму щонайменше 500 гривень (100х5). Спортивні події, доступні для відіграшу, можуть бути обмежені конкретними дисциплінами. Також зазначається мінімально допустимий коефіцієнт. Крім того, на відіграш дається обмежений час.


Інформаційний ресурс The Page Chance не проводить ігри на реальні та/або віртуальні гроші, також сайт не приймає в жодній формі оплату ставок та інших платежів, які пов’язані/можуть бути пов’язані з азартними іграми, букмекерами або тоталізаторами. Будь-які матеріали на інформаційному ресурсі The Page Chance публікуються виключно з інформаційною метою.

Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтесь правил (принципів) відповідальної гри. При появі перших ознак залежності негайно зверніться до фахівця. Пам'ятайте, що участь в азартних іграх не може бути джерелом доходів чи альтернативою роботі. З питань співробітництва звертайтесь електронною поштою [email protected].© The Page Chance, 2024.
Всі права захищені.