Ліцензія: Рішення КРАІЛ № 433 від 13.12.2022

Промокоди в БК Фавбет

4,8/5

Favbet
Gift

Отримайте надбавку до 10 000 грн на депозит з промокодом

Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри.

Купон на надбавку до 10 000 гривень на депозит

Натисніть на пропозицію, щоб активувати купон та отримати в подарунок від БК FAVBET 100% надбавку на депозит, але не більше ніж 10 000 гривень.

Сергій Тимошенко

Сергій Тимошенко

Експерт розділу про казино та азартні ігри

Опубліковано

Характеристики Favbet
💵 Активація промокоду Автоматична
💰 Найкращий бонус Вітальний
⭐ Швидка реєстрація Доступна
⏱ Валюта поповнення UAH
🏅 Бонус за промокодом Індивідуально
👛 Кешбек Є
💎 Верифікація Обов'язково
💥 Швидкість виплат Не вказано

Переваги і недоліки Favbet

Переваги

 • Широка лінія
 • Прямі трансляції
 • Мобільний застосунок для всіх систем

Недоліки

 • Довгі виплати

Що таке промокод Favbet

Букмекер пропонує новим та зареєстрованим користувачам цікаву програму заохочень. Окрім постійних акцій, на сайті регулярно проходять тимчасові. У деяких випадках бонуси розповсюджуються за промокодом — для отримання подарунка потрібно ввести його на сайті букмекера.

Види промокодів Favbet

Промокоди Фавбет відрізняються за:

 • призначенням;
 • умовами одержання;
 • формою винагороди.

Наприклад, одні коди приносять подарунок новим, інші постійним клієнтам. Іноді промокоди пропонують усім охочим, інколи ж розсилають індивідуально. Для активації депозитних бонусів за промокодом доведеться поповнити рахунок, а бездепозитні не вимагають внесення коштів на баланс.

Для реєстрації

Якщо використовувати в Favbet такий промокод, реєстрація пройде на більш вигідних умовах. Новачок може отримати окремий подарунок, або ж покращити розмір та умови наявного вітального бонусу. Головна особливість промокодів для реєстрації — для отримання заохочення необхідно створити обліковий запис у БК. Врахуйте, що зробити це можна лише один раз — створення другого облікового запису вважається шахрайством.

Для постійних клієнтів

Такі коди призначені для постійних клієнтів. Їх використання приносить різні подарунки чи додаткові привілеї. БК розповсюджує ці промокоди як в індивідуальному порядку, так і під час загальнодоступних акцій. Часто умови отримання подарунка та відіграшу винагород дуже лояльні.

Що можна отримати як бонус по промокоду у Фавбет

Фрібет

Промокоди Favbet часто приносять право на безкоштовну ставку — фрібет. Зазвичай для його отримання потрібно виконати певні умови, наприклад, поповнити рахунок. Фрібет видається на певну суму, наприклад, на 100 грн. Якщо одержувач поставить його на результат події з коефіцієнтом 2.5 і прогноз виявиться вдалим, чистий виграш становитиме 150 грн (номінал фрібету не виплачується).

Бонусні гроші

Промокоди для Фавбет можуть принести користувачеві гроші. Зазвичай вони зараховуються на бонусний баланс. В цьому випадку для виведення коштів заохочення доведеться відіграти на умовах БК. Проте такий подарунок використовувати дуже вигідно, оскільки роблячи ставки, користувач не ризикує своїми коштами.

Збільшення суми депозиту

Використаний на сайті Favbet промокод також може принести надбавку до депозиту — наприклад, при внесенні на рахунок 500 грн користувач отримує стільки ж, або навіть більше, на бонусний рахунок. Хоча для виведення заохочення потрібно відіграти, вигода від його отримання очевидна: використання бонусу дозволяє зробити ставок на значно більшу суму.

Як зареєструватися з промокодом

Інструкція від наших експертів з описом кожного кроку:

 1. Відкриваємо сайт БК Фавбет.
 2. Клацаємо на кнопку «Реєстрація».
 3. Послідовно вводимо:
  • номер мобільного;
  • пошту;
  • пароль.
 4. Найважливіший пункт! Вставляємо промокод на Favbet у спеціальний рядок.
 5. Підтверджуємо 21-річчя, погоджуємось з правилами букмекера та дозволяємо обробляти свої персональні дані.
 6. Клацаємо на «Реєстрація».
 7. Вводимо код підтвердження із SMS або переходимо за посиланням із надісланого на e-mail листа — так ми активуємо обліковий запис.

Реєстрація з промокодом можлива також у додатку на iOS та Android — порядок дій аналогічний. Однак ще потрібно активувати бонус.

Як активувати промокод Favbet

Щоб подарунок зарахувався, необхідно:

 1. Внести депозит від 100 грн протягом 10 днів з моменту реєстрації.
 2. Активувати бонус в особистому кабінеті протягом 5 діб після поповнення балансу — натиснути кнопку «Старт».

Щоб уникнути непорозумінь під час використання промокоду, уважно читайте умови надання бонусу. Якщо ви не отримали заохочення, переконайтеся, що не закінчився термін дії акції та виконані всі її умови. Якщо причина помилки незрозуміла, слід звернутися до саппорту.

Основні причини, чому не працює промокод

Промокоди на Фавбет можуть не працювати, якщо:

 • минув термін їх дії — у цьому випадку доведеться чекати на нову акцію;
 • вставлено не той код або припущено помилки при його наборі — тут все зрозуміло, потрібно повторити свої дії;
 • код використовується не за призначенням — наприклад, повторно отримати бонус для новачків не вдасться;
 • не виконано умови акції — наприклад, не внесено депозит на зазначену у правилах суму;
 • бонус не активований — необхідно зробити це в особистому кабінеті;
 • на сайті БК технічні збої — найпростіше зв'язатися із саппортом та з'ясувати, коли буде відновлено роботу інтернет-майданчика.

Інформаційний ресурс The Page Chance не проводить ігри на реальні та/або віртуальні гроші, також сайт не приймає в жодній формі оплату ставок та інших платежів, які пов’язані/можуть бути пов’язані з азартними іграми, букмекерами або тоталізаторами. Будь-які матеріали на інформаційному ресурсі The Page Chance публікуються виключно з інформаційною метою.

Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтесь правил (принципів) відповідальної гри. При появі перших ознак залежності негайно зверніться до фахівця. Пам'ятайте, що участь в азартних іграх не може бути джерелом доходів чи альтернативою роботі. З питань співробітництва звертайтесь електронною поштою [email protected].© The Page Chance, 2024.
Всі права захищені.